Kdy jindy než TADY a TEĎ

Můj současný život je realitou mých snů z nástěnky zvané vision board.

A protože sny vedou k myšlenkám, myšlenky k činům a činy
k výsledkům, jsem tu, abych Vám ukázala jak jde následovat své srdce.

Propojuji lásku k jídlu s životním stylem,
věřím intuici a vařím srdcem...

….a mojí vášní se stalo BÝT I ŽÍT CUKRFREE. Přináším inspiraci všem, kdo chtějí říct NE MOUCE A CUKRU a otevírám tím nádhernou cestu do světa osobních receptů plných chutí i neodolatelných vůní. Svým přístupem ukazuji, kam jde pozornost, tam jde energie i to, co vyzařujete, to přitahujete.

Vítejte na cestě sama k sobě, ke změně za
vnitřní svobodou a štíhlou postavou.

Celý život mám ráda jídlo, které je něčím zajímavé a zároveň mám slabost pro sladké. Přestože jsem abstinent (má to jediný důvod-nechutná mi to) a od 15-let jím pouze „bílé maso“, tak můj život připomínal jednu váhovou horskou dráhu, nahoru-dolů. Pocit vítězství nad sebou se střídal s pocitem selhání.
Z mých vysněných zahraničních dovolených jsem si kromě zážitků přivezla vždy
i několik kilo navíc. Po každých Vánocích na váze vyšší číslo (přestože vím, že číslo na váze neurčuje, kdo jsem) a touha, že od ledna začnu jinak.

Nastalo období hledání se …..

Období certifikovaných kurzů, workshopů, seminářů, osobního rozvoje, nabývání vědomostí. Prošla jsem makrobiotikou, vegetariánstvím, dělenou stravou Lenky Kořínkové, obdobím půstů, návštěv center pro hubnutí a stále stejný jojo efekt. Ke všemu se přidali zdravotní starosti
a věk začínající číslem 4. Ruku na srdce taky si říkáte, že tloustnete i po vodě? Máte oteklé nohy a v létě to cítíte dvojnásob? Berete léky
a tvrdí Vám, že zpomalují metabolismus a že s nimi nikdy nezhubnete? Máte myšlenku, že už od zítra začnete jíst jinak? Vaříte stále to stejné? Nebo máte chuť obohatit si jídelníček, odlehčit tělu, objevit nové možnosti a cítit se spokojeně?

A tak jsem si jednoho dne řekla DOST a otočila svůj život o 180 stupňů. Hlavní motivací pro mě bylo být šťastná ve svém těle. A protože nejlepší je jít příkladem, nejen názorem, začala jsem v hledání životního stylu, který budu žít. Žádné počítání kalorií, žádné jídelníčky na míru, žádný stres kolikrát denně budu jíst, žádné zapisování a omezování mimo zdravý rozum.

A protože touha změnit se byla větší než touha zůstat stejná, můj životní
styl splňující všechny požadavky jsem našla.

Je jím životní styl v kombinaci LOWCARB – CUKRFREE. 

A tak se z mé startovací váhové motivace stal zvyk a ze zvyku touha a přání inspirovat ostatní.

Každá cesta má svůj směr a je jen na Vás jakým půjdete, protože ZMĚNA V JÍDLE, JE ZMĚNOU ŽIVOTNÍ.

S láskou Lenka.

Kdy jindy než TADY a TEĎ

Můj současný život je realitou mých snů z nástěnky zvané vision board.

A protože sny vedou k myšlenkám, myšlenky
k činům a činy k výsledkům
, jsem tu, abych Vám ukázala jak jde následovat své srdce.

Propojuji lásku k jídlu
s životním stylem,
věřím intuici a vařím srdcem…

Lenka-live
….a mojí vášní se stalo BÝT I ŽÍT CUKRFREE. Přináším inspiraci všem, kdo chtějí říct NE MOUCE A CUKRU a otevírám tím nádhernou cestu do světa osobních receptů plných chutí i neodolatelných vůní. Svým přístupem ukazuji, kam jde pozornost, tam jde energie i to, co vyzařujete, to přitahujete.

Vítejte na cestě sama k sobě, ke změně za vnitřní svobodou a štíhlou postavou.

Celý život mám ráda jídlo, které je něčím zajímavé a zároveň mám slabost pro sladké. Přestože jsem abstinent (má to jediný důvod-nechutná mi to)
a od 15-let jím pouze „bílé maso“, tak můj život připomínal jednu váhovou horskou dráhu, nahoru-dolů.
Pocit vítězství nad sebou se střídal s pocitem selhání. Z mých vysněných zahraničních dovolených jsem si kromě zážitků přivezla vždy i několik kilo navíc. Po každých Vánocích na váze vyšší číslo (přestože vím, že číslo na váze neurčuje, kdo jsem) a touha, že od ledna začnu jinak.

A protože touha změnit se byla větší než touha zůstat stejná, můj životní styl splňující
všechny požadavky jsem našla.

Nastalo období hledání se …..

Období certifikovaných kurzů, workshopů, seminářů, osobního rozvoje, nabývání vědomostí. Prošla jsem makrobiotikou, vegetariánstvím, dělenou stravou Lenky Kořínkové, obdobím půstů, návštěv center pro hubnutí a stále stejný jojo efekt. Ke všemu se přidali zdravotní starosti a věk začínající číslem 4. Ruku na srdce taky si říkáte, že tloustnete i po vodě? Máte oteklé nohy a v létě to cítíte dvojnásob? Berete léky a tvrdí Vám, že zpomalují metabolismus a že s nimi nikdy nezhubnete? Máte myšlenku, že už od zítra začnete jíst jinak? Vaříte stále to stejné? Nebo máte chuť obohatit si jídelníček, odlehčit tělu, objevit nové možnosti a cítit se spokojeně?

A tak jsem si jednoho dne řekla DOST
a otočila svůj život
o 180 stupňů.

Hlavní motivací pro mě bylo být šťastná ve svém těle. A protože nejlepší je jít příkladem, nejen názorem, začala jsem v hledání životního stylu, který budu žít. Žádné počítání kalorií, žádné jídelníčky na míru, žádný stres kolikrát denně budu jíst, žádné zapisování a omezování mimo zdravý rozum.

Je jím životní styl v kombinaci
LOWCARB – CUKRFREE.

A tak se z mé startovací váhové motivace stal zvyk a ze zvyku touha a přání inspirovat ostatní.

Každá cesta má svůj směr a je jen na Vás jakým půjdete, protože ZMĚNA V JÍDLE, JE ZMĚNOU ŽIVOTNÍ.

S láskou Lenka.